„Dzielmy się radością Bożego Narodzenia”- zaproszenie do dobroczynności

Po raz drugi zapraszamy Państwa do udziału w dobroczynnej akcji, polegającej na ufundowaniu świątecznej paczki dla jednej z wytypowanych przez Fundację rodzin znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. W roku 2012 kilkunastu rodzinom, w tym kilkudziesięciu dzieciom sprawiliście Państwo radość przeogromną. Rodzice wielu z nich płakali ze wzruszenia widząc ile dobra na Święta od Was otrzymali.  Jeśli macie Państwo wolę również w tym roku włączyć się w naszą akcję pomocową i ofiarować swoją troskę i świąteczną radość dzieciom dotkniętym ubóstwem, niekiedy graniczącym z nędzą, smutkiem dysfunkcyjnych rodzin, często też chorobą, zapraszamy do dobroczynności. Nie chodzi o wystawne, drogie prezenty. Cenna jest pamięć o tych, z którymi możemy się podzielić tym co mamy. 

Rodziny  gotowe włączyć się w akcję ” Dzielmy się radością Bożego Narodzenia” i ufundować świąteczną paczkę dzieciom – podopiecznym Fundacji,  prosimy o kontakt pod adresem e-mail ewa.lubianiec@wp.pl

Otrzymacie Państwo następujące dane o rodzinie: region Polski, z którego rodzina pochodzi, ilość dzieci w rodzinie i ich imiona, rozmiary ubrań, sugerowane artykuły do zakupienia.  

Przygotowane przez Państwa paczki będziemy przyjmować w Punkcie Pomocowym Fundacji – ul. Warszawska 33 ( parter, blok ” na tyłach” sklepu Rossmann w Piasecznie) w dniach 2-5 grudnia 2013 r. Istnieje możliwość, aby po przygotowaną przez Państwa paczkę przyjechał w tych dniach przedstawiciel Fundacji.

Obdarowanym przez Państwa  dzieciom, które mieszkają na terenie powiatu piaseczyńskiego przygotowane paczki będzie rozwoził fundacyjny „św.Mikołaj” – czyli wolontariusz w stroju Mikołaja. 

DZIĘKUJEMY PIĘKNIE WSZYSTKIM, KTÓRZY WŁĄCZĄ SIĘ W ŚWIĄTECZNĄ DOBROCZYNNOŚĆ WOBEC NASZYCH PODOPIECZNYCH