PIKNIK PROFILAKTYCZNY „Razem wspierajmy zdrowie psychiczne”

Wspólnie ze Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Piasecznie zapraszamy na Piknik Profilaktyczny „Razem wspierajmy zdrowie psychiczne”.

Piknik odbędzie się na Rynku w Piasecznie 26.09.2021 r. godz. 11.00-15.00.
Czeka Was duża dawka zabawy i wiedzy!
Podczas pikniku specjaliści ze Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego opowiedzą Wam na czym polega ich praca, kiedy i gdzie warto szukać pomocy dla siebie i bliskich, jak zadbać o swoją kondycję psychiczną, czym jest Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego i jak może Wam pomóc.

Poza tym zaplanowaliśmy najróżniejsze zabawy i atrakcje dla całej rodziny.
W programie m.in. pokazy karate i tańca, zajęcia z Zumba Step, Zumba Fitness, Pound Fitness, spotkanie z czworonogami ze schroniska w Czaplinku, rozgrywki w szachy z zamkniętymi oczami, gry i zabawy oraz inne atrakcje.
Partnerami wydarzenia są: Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piasecznie, Poradnia EZRA UKSW w Piasecznie, Starostwo Powiatowe W Piasecznie.Wspierają nas: Gmina Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Fitness for ladies, Grawitacja Sport Academy, Schronisko dla zwierząt w Czaplinku Prima-Vet adopcje, Bushi Team, KS Laura SzaChylice,  Demant’s technology centre

ZAPRASZAMY