RUSZAJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA ,,TAM” (KONTYNUACJA ZAJĘĆ MAT) DLA DZIECI Z KLAS IV-VI

ZAJĘCIA PSYCHOEDUKACYJNO-PROFILAKTYCZNE ,,TAM”

ZAPRASZAMY DZIECI DO UDZIAŁU W PROGRAMIE PROFILAKTYCZNO – PSYCHOEDUKACYJNYM  „TAM.

Program jest kontynuacją zajęć „MAT-mądrze, aktywnie, twórczo” realizowanego w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 oraz latach ubiegłych. 

Program będzie się składał z cyklu 10 dwugodzinnych spotkań.

Terminy: od 16 marca do 25 maja ( 16.03; 23.03; 30.03; 06.04; 20.04; 27.04; 04.05; 11.05; 18.05; 25.05)

Czwartki godz. 17.30-19.30

Koszt uczestnictwa w programie wynosi 200 zł.

Istnieje możliwość dofinansowania zajęć oraz rozłożenia płatności na raty.

Zajęcia odbywać się będą, podobnie jak wszystkie aktywności Fundacji od trzech lat, w lokalu Fundacji ul. Warszawska 33 w Piasecznie ( blok na tyłach sklepu Rossmann, wejście do Fundacji od tyłu bloku, nie przez klatkę schodową)

Adresatami zajęć są DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE DO KLASY 4-6

  • Zapisy drogą e-mailowa na adres: krupakinga@wp.pl ; przy zapisach prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, szkołę, klasę, adres zamieszkania, tel. kontaktowy do rodziców;
  • Warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia jest dostarczenie uzupełnionej karty zgłoszenia oraz podpisanego regulaminu. Oba dokumenty są dostępne poniżej oraz w lokalu fundacji podczas pierwszych zajęć. Dlatego prosimy, aby na pierwsze zajęcia ( na początek lub na koniec zajęć) przybyli również rodzice.

Program „TAM” ma pobudzić dzieci do refleksji nad tym, co jest dla nich ważne, do czego chcą dążyć, co to znaczy być szczęśliwym. Pobudzić do aktywnego spędzania czasu, do rozważania własnych pragnień, potrzeb, wyborów, decyzji, pogłębiania motywacji do zdobywania wiedzy, do odkrywania i rozwijania swoich uzdolnień, dostrzegania swoich mocnych stron, podnoszenia własnych ambicji, dostrzegania wartości życia innych niż materialne.  Udział dzieci  w programie „TAM” jaki proponujemy ma szansę skoncentrować ich na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi, na własnym rozwoju, na dążeniu do odkrywania swoich pasji i zainteresowań, potrzeb i ambicji edukacyjnych, na korzystnym dla ich rozwoju spędzaniu czasu wolnego.