„DZIELMY SIĘ RADOŚCIĄ BOŻEGO NARODZENIA”- CZY CHCESZ ŚWIĄTECZNIE OBDAROWAĆ DZIECKO, KTÓREGO ŻYCIE JEST WYJĄTKOWO SMUTNE?

Zapraszamy rodziny, które mają taką gotowość, do ufundowania świątecznej paczki dla jednej z wytypowanych przez Fundację rodzin. Jeśli macie Państwo wolę ofiarować trochę swojego serca i świątecznej radości dzieciom, których życie toczy się w ubóstwie, czasem chorobie, czasem w mocno dysfunkcyjnym środowisku, zapraszamy do włączenia się w naszą akcję. Rodziny, które się zgłoszą do ofiarowania paczek świątecznych otrzymają od Fundacji następujące dane o rodzinie: region Polski, z którego rodzina pochodzi, ilość dzieci w rodzinie i ich imiona, rozmiary ubrań, sugerowane artykuły do zakupienia.  Nie chodzi o wystawne, drogie prezenty, ale o serdeczność i pamięć o tych, z którymi możemy się podzielić tym co mamy.

Obdarowanym przez Państwa  dzieciom, które mieszkają na terenie powiatu piaseczyńskiego przygotowane paczki będzie rozwoził fundacyjny „św.Mikołaj” – czyli wolontariusz w stroju Mikołaja.

Rodziny  gotowe włączyć się w akcję ” Dzielmy się radością Bożego Narodzenia” i ufundować świąteczną paczkę dzieciom – podopiecznym Fundacji,  prosimy o kontakt pod adresem e-mail ewa.lubianiec@wp.pl