FERIE 2013 – „MINI PÓŁKOLONIE” dla dzieci w młodszym i starszym wieku szkolnym

W okresie ferii zimowych w dniach od 28.01 do 01.02 i 0d 04.02. do 08.02.2013 ( od poniedziałku do piątku przez dwa tygodnie ferii) proponujemy dzieciom codzienne zajęcia w godzinach 10 – 14. Zajęcia będą prowadzone w konwencji „Gry i zabawy na dobry humor” – łącząc w sobie zabawy rekreacyjne,  edukacyjne i rozwijające umiejętności społeczne. W programie „mini półkolonii” – zajęcia plastyczne, gry i zabawy terenowe, gry i zabawy o charakterze poznawczym, rozwijające wiedzę o świecie i jego historii. Zajęcia są przewidziane dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Koszt – 20 zł. za jeden dzień zajęć. W przypadku trudnej sytuacji materialnej rodziny istnieje możliwość zwolnienia z odpłatności. Zapisy telefonicznie 504269258 lub e-mailem ( ewa.lubianiec@wp.pl; fundacja@fundacja-pomoz-dorosnac.azurewebsites.net) . „Mini półkolonie” będą prowadzone przez  dwóch instruktorów – Annę Kaczorowską i Monikę Osiej.W ZAJĘCIACH MOŻE UCZESTNICZYĆ MAX.12 DZIECI.

DLA GIMNAZJALISTÓW podczas ferii proponujemy zajęcia 3 razy w tygodniu ( dni i godziny zostaną ustalone po uformowaniu grupy uczestników). Będą to wyjścia do kina, teatru, warsztaty taneczne i artystyczne. Prowadzić je będzie pani Justyna Urbańska. Koszt zajęć 30 zł. za jeden dzień. Dla podopiecznych Fundacji istnieje możliwość zwolnienia z odpłatności. Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie lub e-mailowo do p.Justyny Urbańskiej (psycholog, instruktor tańca) – 606701097  lub Ewy Lubianiec – 504269258; e-mail ewa.lubianiec@wp.pl lub fundacja@fundacja-pomoz-dorosnac.azurewebsites.net

Liczebność grupy maksymalnie 12 osób.