„Fotgraficzny wolontariat” – dziękujemy pięknie

Fundacja Pomóż Dorosnąć pragnie BAAAARDZO SERDECZNIE podziękować sympatycznym studentom Karolinie, Kamilowi i Wojtkowi, którzy kilkakrotnie służyli Fundacji swoim czasem i życzliwością wykonując zdjęcia podczas naszych imprez, czyli pomagali tworzyć fotokronikę wydarzeń fundacyjnych. Kamil Opas jest fotografem niezależnym, a Karolina Klimecka i Wojtek Cupta są zrzeszeni w Klubie Filmowo – Fotograficznym FOKUS przy działającym Politechnice Warszawskiej. Karolina jest przy tym wytrwałą i bardzo zaangażowaną wolontariuszką Fundacji Pomóż Dorosnąć. Kochani młodzi „mistrzowie fotografii”- patrząc na wasze bezinteresowne działanie na rzecz naszych dzieciaków uśmiecham się do siebie w nadziei, że świat ciągle bywa jeszcze normalny, piękny i zwyczajny, czyli że są na nim dobrzy, pogodnie otwarci na drugich młodzi ludzie. Wielkie dzięki.