HAPPENING MIKOŁAJKOWY 2014 – ZAPRASZAMY 07 GRUDNIA

Wszystkie dzieci i dorosłych, którzy pragną wspólnie z nami przeżywać piękne, radosne i bardzo dobroczynne spotkanie ze św. Mikołajem podczas tradycyjnego, corocznego Happeningu Mikołajkowego, zapraszamy na Rynek w Piasecznie , 07 grudnia 2014 roku w godz. od 12 do 14. Jak co roku będą adwentowe, mikołajkowe zabawy dla dzieci, kiermasze i konkursy. Św. Mikołaj przygotował drobną niespodziankę dla każdego dziecka :)

Wśród stoisk kiermaszowych zapraszamy na:

* KIERMASZ ZABAWEK I KSIĄŻEK

* PYSZNE CIASTA

* FUNDACYJNE PIERNICZKI

* KRAMIK Z DOMOWYM PYSZNYM CHLEBEM ZE SMALCZYKIEM I OGÓRKIEM

* STOISKO – SPRZEDAŻ PŁYTY „PARASOL POETICA”

* STOISKO „ŚWIĘTA Z EKOBOMBKĄ”- finał pięknej dogroczynnej akcji

* ZAGADKI MIKOŁAJKOWE

* LISTY MIKOŁAJKOWE

* OZDOBY ŚWIĄTECZNE

* CHOINKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Dochód z tegorocznego Happeningu Mikołajkowego przekazany zostanie NA FUNDUSZ STYPENDIALNY I ZAPOMOGI ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI – PODOPIECZNYCH FUNDACJI. Szczególną troską chcemy w tym roku otoczyć rodzinę, która w wyniku pożaru straciła dom. Żyją w dramatycznych warunkach. W rodzinie jest troje dzieci, rodzice i babcia. Warunki materialne i bytowe są bardzo ciężkie.