KLUB UCZNIAK – pomoc w nauce matematyki i języka angielskiego

Prowadzimy wstępne zapisy na 3-miesięczny cykl zajęć edukacyjnych – pomoc w nauce języka angielskiego i matematyki. Oczekujemy na decyzję Gminy Piaseczno w sprawie dotacji umożliwiającej finansowanie zajęć. Zajęcia będą się odbywały w małych 3-4 osobowych grupach, a ich celem jest pomoc w nauce dzieciom i młodzieży mającym trudności edukacyjne, w tym pomoc uczniom klas III gimnazjum i klas maturalnych ( powtórka pod kątem egzaminów gimnazjalnych i maturalnych ). Zajęcia planujemy zacząć od 24 września 2015. Program Klub Uczniak jest skierowany do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, ale także szkół podstawowych, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów przygotowujących się do sprawdzianu klasy VI, egzaminu gimnazjalnego i maturalnego.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: k.lubianiec@gmail.com podając imię i nazwisko ucznia, datę urodzenia, klasę, szkołę,adres zamieszkania i nr tel.

Terminy zajęć będą ustalane indywidualnie z każdą grupą ( 3-4 osobową).

Miejsce prowadzenia zajęć – Lokal roboczy Fundacji, ul. Warszawska 33, Piaseczno ( osoby prowadzące zajęcia mogą umawiać się z uczniami również w szkołach)