PROGRAM PROFILAKTYCZNO – PSYCHOEDUKACYJNY „MAT – MĄDRZE, AKTYWNIE, TWÓRCZO” – CYKL WARSZTATÓW dla młodzieży

ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W PROGRAMIE PROFILAKTYCZNO – PSYCHOEDUKACYJNYM  „MAT – MĄDRZE, AKTYWNIE, TWÓRCZO” (GRUPA MŁODZIEŻOWA :13-16 LAT)

Program „MAT” ma pobudzić młodzież do aktywnego spędzania czasu, do rozważania własnych pragnień, potrzeb, wyborów, decyzji, pogłębiania motywacji do zdobywania wiedzy, do odkrywania i rozwijania swoich uzdolnień, dostrzegania swoich mocnych stron, podnoszenia własnych ambicji, dostrzegania wartości życia innych niż materialne.  Udział dzieci i młodzieży w programie „MAT” jaki proponujemy ma szansę skoncentrować ich na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi, na własnym rozwoju, na dążeniu do odkrywania swoich pasji i zainteresowań, potrzeb i ambicji edukacyjnych, na korzystnym dla ich rozwoju spędzaniu czasu wolnego. Cykl składa się z sześciu dwugodzinnych spotkań.

Termin spotkań: czwartek 17.30-19.30

Harmonogram: 17.03; 31.03; 07.04; 14.04; 21.04; 28.04

Miejsce spotkań: siedziba Fundacji: ul. Warszawska 33 w Piasecznie ( blok na tyłach sklepu Rossmann, wejście do Fundacji od tyłu bloku, nie przez klatkę schodową).

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: krupakinga@wp.pl

Prosimy, aby na pierwsze zajęcia (na początek lub na koniec zajęć) przybyli również rodzice. Ważne jest, abyście Państwo podpisali kartę zgłoszenia dziecka. 

Udział w zajęciach jest bezpłatny, program jest realizowany dzięki dotacji Gminy Piaseczno, skierowany jest zatem do młodzieży zamieszkującej na terenie Gminy Piaseczno.