Pięknych, otulonych miłością Świąt Bożego Narodzenia…

” Kochać bliźniego jak siebie samego” , nieść dobro wszędzie gdzie można, pochylać się nad tymi, którzy płaczą – tak żyć oznacza pozwalać na Boże Narodzenie każdego dnia.
Niech Bóg żyje w Waszych sercach, a żadna ciemność świata
 niech nie przesłoni światła, które On w was rozpala.
Niech Wasza dobroć i miłość ogrzewają świat.
Życzymy wszystkim czytającym te życzenia, wszystkim, którzy  włączają się w działania Fundacji, fundatorom wspaniałych paczek świątecznych dla podopiecznych Fundacji, wszystkim darczyńcom i naszym sympatykom oraz wszystkim dzieciom do których kierujemy pomoc  i ich rodzinom – pięknych, otulonych Miłością Świat Bożego Narodzenia.
Zespół Fundacji Pomóż Dorosnąć
Dzieci, które dzięki Państwa hojności zostały w tym roku obdarowane świątecznymi prezentami, przeżywają ogromną radość i wdzięczność, że ktoś o nich pamięta. Dostaliśmy wiele wzruszających sms-ów i maili wyrażających tę wdzięczność. Dzieci te i ich rodzice czerpią radość i siłę zwłaszcza
z faktu, że są na świecie ludzie ( czyli Państwo – fundatorzy paczek ), którzy potrafią bezinteresownie,
z głęboką wrażliwością pochylić się nad trudnym losem  dzieci i ich rodzin.
KOCHANI, DZIĘKI WASZEJ AKTYWNOŚCI DOBROCZYNNEJ TEGOROCZNE BOŻE NARODZENIE ŚWIECI WYJĄTKOWYM BLASKIEM BOŻEJ MIŁOŚCI.