Stefano Terrazzino podarował naszej fundacji 100 tys. złotych :)

W sobotę późnym wieczorem dotarła do nas wyjątkowo dobra i miła wiadomość. Zwycięzca trzeciej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” – Stefano Terrazzino, postanowił nagrodę wysokości 100000 zł przekazać na potrzeby podopiecznych naszej fundacji. To dla nas wielkie wyróżnienie – nasza 11-letnia działalność, pomoc jaką organizujemy przez te lata dla dzieci doświadczonych bolesnym, trudnym dzieciństwem, została pozytywnie dostrzeżona przez Stefano. Radość nasza jest ogromna – fundusz stypendialny, który dzięki tak dużemu wsparciu możemy znacznie rozszerzyć, pomoże bardzo wielu dzieciom. W chwilach takich jak ta, ze zdwojoną siłą powtarzamy nasze przesłanie ” Po czasowniku kochać, najpiękniejszym czasownikiem na świecie jest POMAGAĆ”. Dziękujemy Stefano, że tak pięknie pomaga nam POMAGAĆ :)