UWAGA – BEZPŁATNE WYPRAWKI DLA UCZNIÓW

Dzięki życzliwości pracowników Dyrekcji Auchan – Polska nasza Fundacja otrzymała dużą ilość artykułów szkolnych, które chcielibyśmy, aby jak najszybciej trafiły do potrzebujących uczniów. Zapraszamy rodziców, którym trudno jest zapewnić dzieciom zakup wszystkich niezbędnych do szkoły przyborów. Pragniemy przekazać Państwa dzieciom to co otrzymaliśmy. Są to plecaki, piórniki, zeszyty, długopisy, segregatory, teczki szkolne, odzież, bloki, kredki, farby, artykuły biurowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Aby usprawnić przekazanie uczniom artykułów szkolnych zapraszamy rodziców (potrzebujemy pisemnego poświadczenia przez rodzica otrzymania określonych artykułów) do siedziby FUNDACJI, ul.WARSZAWSKA 33 (blok „na plecach” Rossmanna, wejście przez klatkę schodową) w następujących dniach i godzinach:

pon. 03.09.2012 – godz. 10-15

wt.04.09.2012 – godz. 10-15 UWAGA, WE WTOREK DYŻUR SKRÓCONY DO GODZ. 12. (godz.10-12)

JEŚLI W TYCH DNIACH NIE UDA NAM SIĘ ROZPROWADZIĆ WSZYSTKICH ARTYKUŁÓW, USTALIMY KOLEJNE DYŻURY PRZEKAZYWANIA WYPRAWKI SZKOLNEJ