WARSZTATY JASEŁKOWE- zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat :)

W sobotę 24.11. 2012 odbyły się pierwsze z cyklu 3 SOBOTNICH WARSZTATÓW JASEŁKOWYCH. Grupa studentów warszawskich uczelni, aktorów „Teatru Pokój 204”, która wolontaryjnie współpracuje z Fundacją od roku, pracowała z dziećmi, które przybyły na zajęcia w sposób, który najtrafniej można określić „wesołą i kształcącą zabawą w teatr”. Ponieważ dzieci mają trudność z odpowiednio trwałą koncentracją na zajęciach dłuższych niż 90 min., zajęcia zostają od następnego spotkania skrócone do 1,5 godziny. NASTĘPNE SPOTKANIE ZOSTAŁO USTALONE NA sobotę 08.12.2012, na godz. 10. Kolejne spotkanie, ostatnie 15.12.2012, godz. 10. Zajęcia odbywają się  w „siedzibie warsztatowej”  Fundacji przy ul. Warszawskiej 33 ( blok na tyłach sklepu Rossmann, lokal na parterze). Warsztaty zakończą się występem dla Rodziców i wszystkich, których dzieci zechcą zaprosić.